Svatby

spokojených párů

0

SVATEBNÍCH FOTOGRAFIÍ

0

plánů do budoucna

0

Svatební šaty, nádherná kytice, dlouhý závoj? Svatební den je jeden z nejkrásnějších a nejšťastnějších ve Vašem životě. Cesta k oltáři, magické „ano“, krájení svatebního dortu, únos nevěsty… Všechny vzpomínky zůstanou ve Vašem srdci, ale proč si je znovu nepřipomenout za několik let na krásných fotografiích? Zachytit jakýkoliv svatební okamžik je velmi důležité a pro fotografa náročné, protože musí každý moment zaznamenat na poprvé. První novomanželský polibek je opravdu jen jeden a stejně jako ostatní fotografie musí být perfektní! Důležitým faktorem pro nádherné svatební fotografie je příjemná atmosféra a naprostá důvěra mezi novomanžely a fotografem.

Svatba je v našich životech důležitá událost. Proto z Vašeho Dne s velkým „D“ vznikají reportážní a také scénické fotografie. Většina Vašeho svatebního dne je zachycována kontinuálně, ale nejkrásnější a nejvíce přirozené fotografie vznikají právě při samotném focení novomanželů. Oba se již uvolní od prvotního stresu a jsou mimo dosah ostatních svatebčanů. To je ideální příležitost, jak zachytit čerstvé emoce a lásku!

Někteří budoucí novomanželé si objednají profesionálního fotografa jen na tzv. „oficiální“ část – obřad a hostinu a další průběh oslav nechají na někom šikovném z rodiny. Ale ti, kteří již využili fotografa na celý svatební den, se poté shodují na tom, že nejkrásnější fotografie vznikly právě při portrétování ženicha a nevěsty až po samotném obřadu.

Osobní schůzka

 Před každou svatbou se se snoubenci osobně sejdu a domluvíme si všechny nezbytnosti - časy příjezdu hostů, nevěsty, místa příprav či hostiny, atd.

Pomoc s plánováním

Velmi rád pomohu snoubencům s organizací jejich nejdůležitějšího dne. Mohu jim pomoci s časovým plánem dne i doporučit jednotlivé body svatebního programu.

Doplňkové služby

Ke svým balíčkům nabídnu mnoho doplňkových služeb - jako tisk fotografií přímo na svatbě či následnou výrobu fotoknih nebo obrazů na plátně.

Dostanu jen vybrané a retušované fotografie?

Svatební fotografie jsou pro Vás památkou na celý život a je velmi důležité, aby se jednalo o podařené a kvalitní fotografie. Veškeré pořízené fotografie procházím a odstraňuji pouze fotografie nepodařené, tedy takové, kde někdo má zavřené oči atd. Určitě Vás o žádné fotografie neošidím. Všechny vybrané fotografie samozřejmě prochází procesem postprodukce. Jsou retušovány, kolorovány a dále adjustovány. Část fotografií dodávám navíc i v různých provedeních – tím je myšlena například černobílá úprava, sépiová či mnohé další, na kterých je možno se domluvit.

Kolik fotografií ze své svatby dostanu?

Ačkoli je tato otázka velmi jednoduchá, nemá jasnou odpověď. Každá svatba je naprosto individuální, a proto na každé vznikne jiný počet fotografií. Počet finálních fotografií z jedné svatby se pohybuje kolem 100 až 500 – záleží i na výběru balíčku a na náplni svatebního dne.

Kdy mohu hotové fotografie očekávat?

Naprosto chápu Vaše natěšení pochlubit se známým s fotografiemi ze své svatby, ale je důležité finalizaci fotografií neuspěchat. Fotografie je potřeba důkladně projít, vyretušovat a protřídit. Slibuji Vám, že se u každé svatby snažím tento proces co nejvíce urychlit a přesto nesnížit kvalitu výsledné práce. Pár ukázkových fotografií Vám zašlu již následující den a všechny můžete očekávat přibližně do dvou týdnů.

Jak fotografování na místě probíhá?

Na místo konání svatby dorazím s dostatečným předstihem, abych předešel jakékoliv nenadálé situaci. Svatbu fotografuji vždy s asistentkou. Asistentka nemá být nikomu na obtíž, ale naopak pomáhá v plynulosti fotografování a bude nápomocna i Vám při fotografování párových fotografií.

Ceník

STANDARD

9 000,- Kč

2-3 hodiny fotografování
soukromá webová galerie
příjezd na obřad; obřad; skupinové fotografie a párové fotografie
pouze mimo hlavní svatební sezónu
POLODENNÍ

14 000,- Kč

4-6 hodin fotografování
soukromá webová galerie
ranní přípravy, kadeřnice, vizážistka, oblékání, obřad, skupinové a párové fotografie nebo fotografování hostiny po 1.tanec namísto ranních příprav

Úpravy fotografií

Všechny fotografie prochází důkladnou selekcí, jsou retušovány a barevně dolazovány - případně i následně kolorizovány. Viz. níže

Reference od novomanželů

 • Káťa a Kája,
  Chomutov

  Se službami mladého a talentovaného fotografa Milana jsme byli nad míru spokojeni. Očekávat můžete bezproblémovou domluvu vstřícnost a rychlost dodání fotografií.

 • Petra a Petr,
  Kadaň

  Super fotograf, u kterého se nesmíte nechat zmást jeho věkem - je velice příjemný, ochotný, šikovný, trpělivý a předčil všechna naše očekávání. Fotky jsou nádherné!!!

 • Karin a Petr,
  Sokolov

  Úžasný člověk a opravdový profesionál! Snaží se naslouchat a vyplnit všechna přání.. Výsledkem jsou úžasné fotografie, na které musí být každý pár opravdu pyšný! Vřele doporučujeme! 😉